Sanoll Biokosmetik on Austria perefirma, mis pakub juba üle 30 aasta üht Euroopa kvaliteetsemat ja puhtamat looduskosmeetikat. Kõik tooted vastavad Austria Bio Garantie ülirangetele nõuetele ja omavad sertifitseeritud biokosmeetika hinnangut.

Alkena on Šveitsi firma, mis toodab oma orgaanilisest siidist tooted Hiinas. Alkena rõivad on värvitud mürkainetevabade värvidega ja siid vastab biodünaamilise põllunduse nõuetele. Siidikangas ei veni välja, kortsub vähe, läigib kaunilt ja peab kaua vastu. Juhib vedeliku nahast eemale, palavaga jahutab, samas külmaga on naha vastas soe.
Alkena titeriided on valmistatud õhulisest ja kergest bourette siidist. Siidikookoni sisemisest osast, seal on sees veel loomulik siidiliim, mis mõjub nahale rahustavalt. Ta on vähese läikega, ebaühtlase pinnaga ja kergelt sõlmeline lõng. Siid taastab oma omadused värskes õhus tuulutades. Suurema mustuse korras pesta siidi- või villapesuainega, nii säilib ta kauem ilusana.

Joha on üle 40 aastast kogemust omav Taani firma. Skandinaavias üks suuremaid pesu ja ööriiete tootjaid. Tooted on saadaval suurustes 40-170. Joha tooted on tuntud keskonnasõbralike ja kvaliteetsete materjalide poolest, mis peavad vastu ka korduvatele pesemistele. Koos ajatu välimusega teeb see Joha tooted väga populaarseks. Joha oli esimene laste aluspesu tootev firma, mis sai oma toodetele EU-Flower märgistuse.

Aromatica tootearenduse eest vastab rahvusvaheliselt tunnustatud aroomiteraapia spetsialist, Ulla-Maija Grace, kes tõi aroomiteraapia Põhjamaadesse 1990-ndate aastate alguses. Grace alustas ulatuslikku aroomterapeudi karjääri rohkem kui 20 aastat tagasi Inglismaalt, kus ta töötas aroomterapeudina ja oma väljaõppekeskuse juhina. Ulla-Maija Grace on välja töötanud kõik tooted, mille retseptid põhinevad tema rahvusvaheliselt kõrgetel erialateadmistel, suurel kogemusel ja keha terviklikkust arvesse võttes.

HempAge AG – ökoloogilised kanepi tooted – kanepist särgid, teksad, kleidid, kotid, sokid ja aksessuarid.

Cosilana on Lõuna-Saksamaa firma, mis on pühendunud keskonnasõbralikule tootmisele. Tootevalikusse kuuluvad orgaanilisest puuvillast, villast ja siidist riided väikelastest kuni täiskasvanuteni.

Living Crafts on Saksa firma, mis kasutab riiete valmistamiseks mahepõllumajanduslikult kasvatatud toorainet, mürkidest vabu värve ja rangelt ökoloogilisi suuniseid nii tootmisprotsessis, kauplemisel kui transportimisel.

Kost Kamm toodab looduslikest materjalidest juukse- ja kehahooldustarvikuid kogu perele.

Boob design on 1999 aastal asutatud Rootsi firma. Nende eesmärk on aidata naistel raseduse ja imetamise ajal riietuda mugavalt ja stiilselt. Kogu kollektsioon on sertifitseeritud vastavalt Öko-Tex Standard 100 (www.oeko-tex.com). See on garantii, et rõivad on vabad ainetest, mis teadaolevalt on tervisele kahjulikud.

  • Ostukorv

    OSTUKORV

    Sinu ostukorv on tühi